Nasze realizacje

 

Zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji: budynków jednorodzinnych, letniskowych, drewnianych, murowanych, energooszczędnych, pensjonatów, obiektów służących do celów rekreacji turystycznej oraz innych obiektów na przestrzeni ostatnich lat. Większość inwestycji realizowana była w systemie: „zaprojektuj i wybuduj” co oznacza, że Klienci zaufali nam już na etapie projektu, a my przeistoczyliśmy narysowane w naszym biurze projektowym rysunki 2D w realne i Przyjazne Domy. Oferujemy projekty domów kompleksowe, koncepcje aranżacji wnętrz oraz planowanie adaptacji i modernizacji już istniejących obiektów.

 

Jeżeli posiadają Państwo gotowy projekt (kupiony w internecie np. Z500 czy firmy Archipelag) oczywiście również zajmiemy się jego adaptacją oraz realizacją. Jeżeli współpracują już Państwo z innym Architektem – nic nie stoi na przeszkodzie byśmy wybudowali i taki obiekt, bez usług dot. projektowania.

 

To Państwo decydują z kim i w jakiej atmosferze chcą pracować, my robimy wszystko, aby każdy nasz klient był zadowolony i miał poczucie, iż właściwie wydał pieniądze, na które często bardzo ciężko zapracował. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Szczecinie i Dziwnowie.

Jesteśmy partnerami firm

Formularz Kontaktowy

Kontakt

SZCZECIN Dariusz Krzyżak
Smolańska 4 pok. 213, 70-026 Szczecin
kom. 501 520 510
darek@przyjaznedomy.pl
info@przyjaznedomy.pl

SZCZECIN Pracownia projektowa
Smolańska 4 pok. 213, 70-026 Szczecin
kom. 504 202 244
projekty@przyjaznedomy.pl

DZIWNÓW Tomasz Jankowiak
Parkowa 4/2, 72-420 Dziwnów
kom. 601 222 293
tomek@przyjaznedomy.pl