NASZE REALIZACJE

Kontakt

Biuro Szczecin:

ul. Smolańska 3

70-026 Szczecin

tel. +48 504 202 244

info@przyjaznedomy.pl

projekty@przyjaznedomy.pl

Biuro Dziwnów:

Parkowa 4/2

72-420 Dziwnów

tel. +48601222293

tomek@przyjaznedomy.pl

Realizacje

Zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji: budynków jednorodzinnych, letniskowych, drewnianych, murowanych, energooszczędnych, pensjonatów, obiektów służących do celów rekreacji turystycznej oraz innych obiektów na przestrzeni ostatnich lat. Większość inwestycji realizowana była w systemie: „zaprojektuj i wybuduj” co oznacza, że Klienci zaufali nam już na etapie projektu, a my przeistoczyliśmy narysowane w naszym biurze projektowym rysunki 2D w realne i Przyjazne Domy. Oferujemy projekty domów kompleksowe, koncepcje aranżacji wnętrz oraz planowanie adaptacji i modernizacji już istniejących obiektów.

Jeżeli posiadają Państwo gotowy projekt (kupiony w internecie np. Z500 czy firmy Archipelag) oczywiście również zajmiemy się jego adaptacją oraz realizacją. Jeżeli współpracują już Państwo z innym Architektem – nic nie stoi na przeszkodzie byśmy wybudowali i taki obiekt, bez usług dot. projektowania.

To Państwo decydują z kim i w jakiej atmosferze chcą pracować, my robimy wszystko, aby każdy nasz klient był zadowolony i miał poczucie, iż właściwie wydał pieniądze, na które często bardzo ciężko zapracował. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Szczecinie i Dziwnowie.

Partnerzy

do góry