Kontakt

Biuro Szczecin:

ul. Smolańska 3

70-026 Szczecin

tel. +48 504 202 244

info@przyjaznedomy.pl

projekty@przyjaznedomy.pl

Biuro Dziwnów:

Parkowa 4/2

72-420 Dziwnów

tel. +48601222293

tomek@przyjaznedomy.pl

O firmie

Zajmujemy się budową domów drewnianych, domów energooszczędnych, domów szkieletowych oraz w technologii murowanej od ponad 20 lat. W swoim dorobku posiadamy ponad 500 inwestycji. Wykonujemy usługi budowlane w różnych regionach Polski oraz za granicą (Dania, Szwecja).

Zasady działania

W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Stosowane niezmiennie od piętnastu lat reguły pozwalają firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest oddanie do użytku wysokiej klasy budynku. Projekty domów drewnianych i szkieletowych zawsze są przez naszą szczecińską firmę przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami Inwestora.

Zespół

Jako profesjonalna firma budowlana na stałe zatrudniamy kilkunastu pracowników, którzy stanowią zespół przygotowany do kompleksowej realizacji naszych inwestycji. Od wykonania fundamentów, poprzez prefabrykację, montaż i wszystkie prace wykończeniowe. Instalacje wewnętrzne i wewnętrzne na ogół zlecamy sprawdzonym podwykonawcom. Ze względu na fakt, iż budowa domów oznacza dla nas realizację kompleksową i wieloaspektową zarazem – zajmujemy się również projektowaniem wraz ze wszystkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Generalne Wykonawstwo

Posiadamy bogate doświadczenia w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji takich jak budynki jednorodzinne, wielorodzinne, użyteczności publicznej, obiekty letniskowe czy hotele. Z wieloma z naszych Klientów współpracowaliśmy wielokrotnie. Działamy nie tylko na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, ale jesteśmy gotowi do realizacji inwestycji także poza granicami Polski.

Partnerzy

do góry